MENU

O nas

Mamy długoletnie doświadczenie i wiedzę na temat rowerów. W tym roku obchodzimy 25-urodziny i z tej okazji przygotowaliśmy dla Was interesujące promocje !

W naszym sklepie posiadamy bardzo szeroki asortyment rowerów dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Mamy w ofercie rowery górskie, szosowe, turystyczne, miejskie i dziecięce takich uznanych firm jak Scott, Kross, Romet, Merida, Ecobike (elektryczne), Barton (elektryczne) i wiele innych.

Fachowa i doświadczona obsługa z wieloletnim stażem pomoże w wyborze najlepszego jednośladu. Zapewniamy fachowe doradztwo i możliwość przetestowania roweru, dobranie odpowiednich akcesoriów, tak aby wycieczki rowerowe były nie tylko przyjemne ale również bezpieczne.

Na miejscu posiadamy również serwis, w którym przygotujemy rower do bezpiecznej jazdy, dokonamy przeglądów sezonowych oraz świadczymy wszelkie usługi naprawy rowerów.

U nas możesz kupić rower za gotówkę, zapłacić kartą lub w systemie ratalnym.

Oferta obejmuje rowery górskie:

Scott Aspect, Scott Scale, Scott Spark, Scott Genius, Scott Ransom, Kross Hexagon, Kross Level, Romet Rambler

Rower trekkingowe:

Scott Sub Comfort, Scott Sub Sport, Kross Trans (modele 1-8), Rowet Wagant, Romet Gazela

Rowery Crossowe:

Scott Sub Cross, Merida Crossway, Merida M-bike, Kross Evado, Romet Orkan

Rowery Elektryczne:

Szeroka kolekcja rowerów Ecobike i Barton, a także modele Scott (ponad 70 modeli) i Merida na indywidualne zamówienie klienta.

Rowery Gravelowe:

Scott Speedster Gravel, Scott Addict Gravel (za zamówieni indywidualne), Merida Silex, Romet Aspre, Romet Boreas, Kross Esker 2.

Dodatkowo posiadamy rowery dziecięce i młodzieżowe.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się dopasować rower indywidualnie. Dlatego możliwa jest zamiana poszczególnych elementów roweru jeśli potrzeby klienta są inne niż standardowa konstrukcja roweru danego producenta.

Dodatkowo jesteśmy Serwisem Shimano. Wykonujemy wszelkie serwisy. Naszą dewizą jest jakość wykonanej pracy i indywidualne podejście do każdego klient.

Kadra naszych mechaników ma największe doświadczenie w Bydgoszczy i poradzi sobie z każdym Waszym problemem z rowerem.

Zapraszamy.